Vitajte na portáli elektronických aukcií

Prostredníctvom aukčného systému AukciaAs.sk je možné realizovať elektronické aukcie v procese verejného obstarávania aj v procese komerčných nákupov a predajov.

 

Naše služby

 • Registrácia aukcie

  1. Vyplnenie formulára
  2. Odoslanie formulára
  3. Automatické spracovanie formulára
  4. Odoslanie mailov účastníkom
 • Priebeh aukcie

  1. Dozor zo strany vyhlasovateľa
  2. Súťaž účastníkov
  3. Ukončenie aukcie
 • Spracovanie výsledkov

  1. Vytvorenie výsledkovej listiny
  2. Odoslanie protokolu udalostí

Bezplatná registrácia

Partner
Štatutár
Kontaktná osoba Naplniť údajmi štatutára.
Fakturácia Naplniť údajmi štatutára.
Konto

Po kliknutí na tlačidlo "Ďalej" a následnom potvrdení registrácie Vám bude vytvorené kreditné konto. Na svojom konte si potom objednáte potrebný počet kreditov. Po uhradení proforma faktúry Vám bude kredit pridelený. Vystavovať aukcie môžete len do výšky Vášho kreditu.

V prípade, ak chcete aukcie vystavovať bez obmedzenia s tým, že Vám bude zasielaná faktúra za ich realizáciu vždy na konci kalendárneho mesiaca, musíte vlastniť elektronický podpis a uzatvoriť s nami zmluvu o poskytovaní prístupu do aukčného prostredia. Bližšie informácie a návrh zmluvy si vyžiadajte na support@aukciaas.sk alebo na tel. č. 02/ 546 416 01.

Všetky faktúry týkajúce sa elektronických aukcií Vám budú automaticky zasielané na e-mailovú adresu, zadanú pri registrácii. Pokiaľ by ste si priali zasielať faktúry v papierovej forme, kontaktujte nás prosím na support@aukciaas.sk alebo na tel. č. 02/ 546 416 01. Upozorňujeme, že za vystavenie a zaslanie faktúry v papierovej forme sa platí manipulačný poplatok 8,-EUR bez DPH.

Overenie

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?
Nemáte konto? Využite bezplatnú registráciu!

Referencie

Novinky

 • Rozšírenie ponuky

  14. novembra, 2016

  Okrem bežných komerčných aukcií a aukcií certifikovaných podľa zákona č.343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní, mohli naši klienti už od roku 2016 využívať aj špeciálne aukcie, s možnosťou súťažiť nezávisle vo viacerých položkách. Aukcia s jedným kritériom - špeciál má mnoho zaujímavo nastaviteľných funkcií.

 • Platnosť starých kreditov

  10. apríla, 2015

  V júli 2014 došlo k zvýšeniu ceny kreditu z pôvodných 10 € na 30 € bez DPH. K úprave ceny došlo najmä v súvislosti s rozšírením funkcionality na aukčnom portáli. Zakúpené kredity v hodnote 10 € boli naďalej akceptované, pričom doba pre ich využitie bola stanovená na 12 mesiacov. Vzhľadom k tomu, že sa stanovená lehota blíži, dovoľujeme si Vás upozorniť, že nevyčerpané kredity v hodnote 10 € budú po 30. 6. 2015 prepočítané na kredity v hodnote 30 €.

 • Zmeny na portáli od 1.7.2014

  19. júna, 2014

  Dovoľujeme si Vám oznámiť, že s účinnosťou od 1.7.2014 dôjde na aukčnom portáli "AukciaAs" k niektorým zmenám v cenách a funkcionalite. Mení sa cena za jeden kredit z pôvodných symbolických 10 €, ktorú sme Vám dokázali ponúkať od roku 2010, na 30 € bez DPH. Pri aukcii s jedným kritériom ide o zvýšenie, avšak pri aukcii s ekonomicky najvýhodnejšou ponukou to znamená zníženie konečnej ceny. Súčasne sme pre Vás pripravili viaceré nové funkcie, z ktorých veľká časť Vám bude k dispozícii už v cene danej aukcie.
  Pozrite si prehľad nových funkcií na portáli.

Všetky novinky